Oferta poaukcyjna

Z serii: kolory jazzu, Inspiracja Tomasz Stańko 2017
Zbigniew Rybicki
akryl, płyta
90 x 90 cm
l.d. sygnatura: ‘Rybicki’
na rewersie: ‘wymiary, tytuł, sygnatura, data
wystawy: Kolory Jazzu 2020
numer inwentarzowy: UK/8/7/2022/3
literatura:
Katalog wystawy: Kolory Jazzu, str.2
Z serii: Kolory Jazzu, Inspiracja: Death can Dance, 2019
Zbigniew Rybicki
akryl, płótno
100 x 100 cm
p.d. sygnatura: ‘Rybicki’
na rewersie: ‘sygnatura, data, tytuł
numer inwentarzowy: UK/8/7/2022/9
Z serii: Kolory Jazzu, Inspiracja: Frank Zappa, 2019
Zbigniew Rybicki
akryl, płyta
80 x 80 cm
l.d. sygnatura: ‘Rybicki’
na rewersie: ‘sygnatura, technika wykonania, data, tytuł
numer inwentarzowy: UK/8/7/2022/4
Astralny,2015
Monika Skowronek
Akryl, płótno
100 x 100 cm
111 x 111 cm z ramą
Podpisany na prawym boku krosna:
’Monika Skowronek’
numer inwentarzowy: 78/22/15/11/2019/poz. 2
Samlyndi, 2013
Grzegorz Kamiński
akryl, papier
70 x 50 cm
95 x 75 cm z ramą
l.d. sygnatura: ‘Kamiński
sygnatura i data na rewersie: ‘Kamiński 2013’
numer inwentarzowy: jk/24/5/2021/10
Niebieski, 2017
Eugeniusz Gerlach
pastel, papier
100 x 70 cm
l.d. sygnatura: ‘EGerlach’
p.d. data: ‘Kraków 2017’
numer inwentarzowy: ir/29/4/2021/36
Figury, 2017
Eugeniusz Gerlach
pastel, papier
100 x 70 cm
l.d. sygnatura i data: ‘EGerlach 2015’
numer inwentarzowy: ir/29/4/2021/38
Śnieżne kotły, 2022
Marcin Skorupski
fotografia cyfrowa, druk na papierze
57 x 38 cm
70 x 50 cm, wymiary karty
autorski certyfikat autentyczności
numer inwentarzowy: UK/ms/14/3/2022/a
Beskidzki land, 2022
Marcin Skorupski
38 x 57 cm
50 x 70 cm, wymiary karty
numer inwentarzowy: UK/ms/14/3/2022/b
Greatness, 2022
Marcin Skorupski
38 x 57 cm
50 x 70 cm, wymiary karty
numer inwentarzowy: UK/ms/14/3/2022/7
Glass sweat, 2022
Marcin Skorupski
38 x 57 cm
50 x 70 cm, wymiary karty
numer inwentarzowy: UK/ms/14/3/2022/8
Reminiscencja, 2017
Anna Czarnota
olej, płyta / 70 x 100 cm
sygnatura i data na rewersie: ‘A. Czarnota ‘17’
numer inwentarzowy: UK/ac/4/2/2020/a
Le Chevalier Chretien, z cyklu: Dalinean Horses, 1983
Salvador Dali
litografia
wymiary odbitki: 40,5 x 29,5 cm
wymiary karty: 56 x 36,5cm
p.d. sygnatura w płycie: ‘Dali’
l.d. ‘S.P.A.D.E.M. 1983’
l.d. tłoczona pieczątka: ‘Georges Israel Editeur’
numer inwentarzowy: PZ/8/4/2021/16

literatura:
The Official Catalog of the Graphics Works of Salvador Dali
Hardcover, Astoria New York by Albert Field:
The Salvador Dali Archives, 1996, str. 170, poz. 72-6 A
ISBN: 13:9780965361101, ISBN: 10:0965361101
Pejzaż zimowy
Wiktor Korecki
olej, płótno naklejone na sklejkę
wymiary w świetle ramy: 59,5 x 90 cm
wymiary z ramą: 70 x 100,5 cm
l.d. sygnatura: ‘Wiktor Korecki’
numer inwentarzowy: UK/ww/19/12/2020
Niosąca dzban / akt, 2017
Eugeniusz Gerlach Bieniawa 1941
olej, płótno
wymiary: 69 x 50 cm
l.d. sygnatura i data: E Gerlach 2017
tytuł, data, technika wykonania, rozmiary i sygnatura na rewersie:
Autor: Eugeniusz Gerlach Niosąca dzban akt - 2017
olej na płótnie 69 x 50
Wspomnienie z Troi I, 2007
olej, płótno
70 x 50 cm
l.d. sygnatura i data: /EGerlach 2018/
/Autor: Eugeniusz Gerlach Akt na tle draperii / 2018
olej na płótnie / 70 x 50 cm
podpis twórcy/
numer inwentarzowy: ir/29/4/2021/17
Akt na tle draperii, 2018
olej, płótno
70 x 50 cm
olej na płótnie / 70 x 50 cm
podpis twórcy/
Szermierze II, 2010
olej, płótno
104 x 74 cm
p.d. sygnatura i data: /EGerlach 2010/
/Autor: Eugeniusz Gerlach Szermierze / II / 2010
olej / płótno / 104 cm x 74 cm
sygnowany p.d. EGerlach 2010
podpis i owalna czerwona pieczęć twórcy/
Dwie wieże, 2001
olej, płótno
wymiary: 68 x 61 cm
p.d. sygnatura i data: Eugeniusz Gerlach 2001
Akt w czerwieniach, 1988
olej, płótno
82,5 x 40 cm
p.d. sygnatura i data: /EGerlach 88/
l.d. /11/II/
Dama z wachlarzem, 1989
olej, płótno
wymiary: 100 x 60 cm
p.d. sygnatura i data: /Eugeniusz Gerlach 1989/
l.d. /2/II/
/Autor: Eugeniusz Gerlach Dama z wachlarzem
olej na płótnie / 100 x 60
Rok 1989
NASA has already been also in our kitchen. NASA też już była w naszej kuchni. Seria
Lidia Gajek
50x60 cm. Obraz olejny na płótnie lnianym. Zamalowane boki. Awers p.d. sygnatura: L.G."
PROWENIENCJA: Twórca
Wystawa w ramach VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej INNOWACJA W PRAKTYCE na Politechnice Lubelskiej 14.10.21r. w Lublinie. Organizator: Politechnika Lubelska, LADY ROCKET Fundation & Copernic Space Center
NASA likes our coffee. NASA lubi naszą kawę. Seria
Lidia Gajek
PROWENIENCJA: Twórca
Americans are looking for moonlight. Amerykanie, szukają światła Księżyca. Seria
Lidia Gajek
60x73 cm. Obraz olejny na płótnie lnianym. Zamalowane boki. Awers p.d. sygnatura i data: L.G.21." PROWENIENCJA: Twórca
NASA is flying in washing machine. Seria:
Lidia Gajek
60x70 cm. Obraz olejny na płótnie lnianym. Zamalowane boki. Awers p.d. sygnatura: L.G." PROWENIENCJA: Twórca. Wystawa w ramach VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej INNOWACJA W PRAKTYCE na Politechnice Lubelskiej 14.10.21r. w Lublinie. Organizator: Politechnika Lubelska, LADY ROCKET Fundation & Copernic Space Center
NASA odlatuje w mojej pralce. Praca zainspirowana postacią amerykańskiej astronautki.
NASA is looking new life forms". NASA szuka nowych form życia. Seria: "NASA in my Home". 5/5. 2021
Lidia Gajek
60x70 cm. Obraz olejny na płótnie lnianym. Zamalowane boki. Awers p.d. sygnatura i data: L.G.21". PROWENIENCJA: Twórca.
Sylvette au fauteuil, 1980
Pablo Picasso Malaga 1881 – 1973 Mougins
litografia
edycja limitowana: Touchstone Publishers CT, 1980
wymiary odbitki: 52 x 42 cm
wymiary karty: 69,5 x 51,5 cm
l.d.:‘32/500’
l.d.: ‘P.P.8000 – Pablo Picasso – „Sylvette au fauteuil” (1963)’
numer inwentarzowy: PZ/1/3/2021/15
Róże w wazonie
Jan Dutkiewicz 1911 – 1983 Katowice
olej, płótno
70 x 53,3 cm
l.d. sygnatura i data: ‘JDutkiewicz 1974’
na rewersie: ‘Jan Dutkiewicz Katowice’
PROWENIENCJA:
kolekcja prywatna, Polska
AUKCJE:
2020 – DESA Kraków
2018 – Rynek Sztuki
numer inwentarzowy: WO/uk/10/1/2022/0002
Rejestracja do aukcji

Przez naciśnięcie przycisku „Zatwierdź rejestrację” akceptujesz regulamin aukcji.

Organizator aukcji w najkrótszym czasie określi Twój status.