1:
Piotr Jakubczak Hrubieszów 1968, Przytulona, 2014
217
liczba osób oglądających
0
liczba osób obserwujących
1
liczba ofert
17.11.2023 10:05
test 11 [ Liczba przedmiotów aukcyjnych: 24 ]
damma
Bielsko-Biała

olej, płótno
70 x 100 cm
l.d. sygnatura: ‘PJakubczak’
na rewersie: sygnatura, tytuł, wymiary, technika wykonania

  • data aukcji: 17.11.2023 10:05

  • organizator aukcji: damma

  • kontakt: damma@damma.pl , tel. tel. 504 128 588

  • liczba przedmiotów aukcyjnych: 24

Twój status:
Oczekujący
Odrzucony
Zaakceptowany
Estymacja: 8 000 - 12 000 PLN
Cena wywoławcza: 6 000 PLN
Cena aktualna: 6 000 PLN

Tabela podstawowych postąpień:

CENA POSTĄPIENIE
0 - 2 000 100
2 000 - 5 000 200
5 000 - 10 000 500
10 000 - 20 000 1 000
20 000 - 50 000 2 000
50 000 - 100 000 5 000
100 000 - 200 000 10 000
200 000 - 500 000 20 000
500 000 - 1 000 000 50 000
> 1 000 000 100 000
1
Nr przedmiotu
Moja oferta
Zadeklarowana kwota PLN
Najbliższe dostępne wartości

Waluta
PLN
Rejestracja do aukcji

Przez naciśnięcie przycisku „Zatwierdź rejestrację” akceptujesz regulamin aukcji.

Organizator aukcji w najkrótszym czasie określi Twój status.